U kunt aanschuiven voor boerenkool en kip kerrie

Op het menu van ‘Eten wat de pot schaft’ van deze week staat woensdag 24 oktober heerlijke boerenkool en op donderdag komt er kip kerrie op tafel.

Voor degene die nog niet weten wat het FF naar Steef ‘Eten wat de pot schaft’ is. Eten wat de pot schaft is gezellig met elkaar eten in ons knusse café. Twee dagen in de week serveren we dan een smakelijk menu met toetje voor een betaalbare prijs.

Komende woensdag 24 oktober kunt u aanschuiven voor boerenkool met jus, worst spekjes en tafelzuren met een lekker nagerecht.

Donderdag  25 oktober maken we kip kerrie met rijst, doperwten en worteltjes en ook die dag is er een toetje na.

Om mee te eten is het zaak dat u vooraf reserveert en bij uw reservering aangeeft welke dag of dagen u komt aanschuiven.  

U kunt op beide dagen aanschuiven om 18:03 uur. Vooraf reserveren kan tot aanstaande woensdag 24 oktober 12:00 uur of  donderdag 25 oktober 12:00 uur. Zonder tegenbericht rekenen we altijd wel op de mensen die zich opgegeven hebben voor de vaste lijst.

De kosten zijn € 7,50 per persoon ( exclusief drankjes ).

Vooraf reserveren via de mail  stuur dan een bericht naar info@ffnaarsteef.nl

Bellen mag ook het nummer van Steef is 06 – 30 40 76 72.

Ook kunt u een appje sturen (dat gaat nog sneller) naar ; 06 – 30 40 76 72  of  06 – 57 56 05 09